O nas

O NAS

Biuro turystyczne „Duo Travel” działa na rynku turystycznym od 2002 roku. Posiada koncesję Wojewody Dolnośląskiego na działalność turystyczną oraz gwarancję ubezpieczeniową firmy ubezpieczeniowej Signal Iduna. Oba dokumenty są dostępne do Państwa wglądu w zakładce „dokumenty”. Nasze biuro turystyczne specjalizuje się organizacją atrakcyjnych i tanich imprez turystycznych – głównie wczasów, kolonii i obozów pielgrzymek, wycieczek szkolnych i objazdowych oraz zielonych szkół.
 
Priorytetowym celem naszej działalności jest organizacja imprez turystycznych spełniających najwyższe standardy jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi obiektami turystycznymi, zapewniającymi odpowiedni standard oraz bezpieczeństwo wypoczywających. Każdy ośrodek, czy pensjonat, w którym chcemy zorganizować wypoczynek jest przez nas osobiście sprawdzany pod kątem standardu i bezpieczeństwa oraz weryfikowany pod kątem zadowolenia uczestników z zakwaterowania, wyżywienia oraz miłej i fachowej obsługi. W trakcie wypoczynku zawsze możecie Państwo liczyć na fachową pomoc rezydenta, czuwającego nad realizacją programu wypoczynku i usług zapewnianych przez obiekt wypoczynkowy.
 
W zakresie przewozów powiązanych z organizowanym przez nas wypoczynkiem współpracujemy jedynie z firmami transportowymi posiadającymi wieloletnie doświadczenie oraz zapewniającymi komfortowe, nowoczesne i bezpieczne autokary